Контакт Топанел: Топлоизолационни Панели Румъния, Унгария, Молдова, Сърбия, България

Contact

Sediul central Bucureşti:

Улица Hиколае Kаpamфил, № 85A, етаж 2

Sector 1, Bucureşti

Tel/Fax: 021 / 323.31.96

M: 0372 788 214

office@topanel.ro

Unitate de producţie:

Râmnicu Vâlcea: Str. Uzinei, Nr. 63

Tel: 0250 / 773.377

Fax: 0250 / 773.030

office.valcea@topanel.ro

Reprezentanţe

Reprezentan?e TOPANEL Reprezentanţe TOPANEL Alexandru Carp : 0786.161.488/topanelneamt@topanel.ro Laurentiu Filip : 0727.323.815/topaneliasi@topanel.ro Eugen Pardosan :  0731.510.915/topanelfocsani@topanel.ro Victor Serban : 0729.199.918/topanelconstanta@topanel.ro Florin Mocanu : 0730.166.313/topanelbrasov@topanel.ro Sergiu Avornicita : +373.606.92.277/topanelmoldova@topanel.ro Asen Milchev : +359.877.537.081/topanelbulgaria@topanel.ro Evgeni Banchev : 0786.366.699/evgeni.banchev@topanel.ro Stoyan Georgiev : +359.876.828.020/topanelbulgaria@topanel.ro Alexandru Gaina : 0725.492.627/topaneltimisoara@topanel.ro Chovan Jozef : 0786.366.698/topanelhungary@topanel.ro Lazarov Dragan : 0728.284.529/topanelserbia@topanel.ro Gabi Voicu : 0727.346.761/gabi.voicu@topanel.ro - Marius Soreata : 0733.555.362/marius.soreata@topanel.ro
							- George Smeu : 0726.111.721/george.smeu@topanel.ro George Smeu : 0726.111.721/george.smeu@topanel.ro Sebastian Dragomir : 0729.896.399/sebastian.dragomir@topanel.ro Laurentiu Soare : 0731.510.916/vanzarivalcea@topanel.ro Cristi Mateescu : 0727.735.390/topanelcraiova@topanel.ro Dorin Pomana : 0722.377.169/topanelpitesti@topanel.ro Eugen Pardosan : 0731.510.915/topanelfocsani@topanel.ro Mihai Sangeorzan : 0721.222.341/topanelbaiamare@topanel.ro Florin Ilcas : 0799.102.494/topanelcluj@topanel.ro Marius Soreata : 0733.555.362/marius.soreata@topanel.ro

 

 

Север
Телефон: + 359 877 537 081
E-mail: topanelbulgaria@topanel.ro
Юг
Телефон: + 359 876 828 020
E-mail: stoyan.georgiev@topanel.ro
Изток
Телефон: + 359 882 913 333
E-mail: evgeni.banchev@topanel.ro